top of page

Zuri testuje Over Zoo- Urine Free Dog


W ramach konkursu TOP for DOG testowaliśmy płyn marki Over Zoo- Urine Free Dog. Jest to środek usuwający plamy i przykry zapach moczu. Dla posiadaczy szczeniaka w pierwszych tygodniach życia jest to więc środek niezbędny.

Oto jak Urine Free Dog opisuje producent:

„Szybko działający, rewolucyjny, mikrobiologiczny środek czyszczący. W sposób trwały usuwa plamy z moczu i przykry zapach niezależnie od czasu znajdowania się plamy. Jego bezpieczna, szybko działająca formuła eliminuje źródło zapachu i plamy. Urine Free działa również na plamy z wymiotów, krwi, kału, trawy oraz inne plamy organiczne. Z uwagi na swą naturalną formułę jest bezpieczny w użyciu i przyjazny dla środowiska.”

Paczkę z Urine Free Dog otrzymałam na tydzień przed odbiorem naszej Zuri od hodowcy, co umożliwiło mi stosowanie środka już od pierwszych dni treningu czystości naszego szczeniaczka. Niewielkich rozmiarów biała, estetycznie wyglądająca buteleczka zdradza, że mamy do czynienia z produktem klasy premium. Po pryśnięciu z atomizera wylatuje kwiatowo pachnąca lekka mgiełka- zapach ten naprawdę przypał mi do gustu. Rozpoczynamy więc testowanie :)

Szczeniak w pierwszych tygodniach swojego życia załatwia swoje potrzeby kilka- do ​kilkunastu razy dziennie, po niemalże każdej zabawie i wypiciu wody. Kluczowym elementem w nauce czystości jest skuteczne usuwanie zapachu moczu z miejsc gdzie pies wcześniej sikał. Pozawala to na uniknięcie powtórnego załatwiania swoich potrzeb w tym samym, już zaznaczonym miejscu. Z pomocą przychodzi nam Urine Free Dog. Na plamkę moczu należy położyć listki ręczników papierowych i poczekać do wchłonięcia. Na pozostałość plamy nanosimy preparat Urine Free Dog i zostawiamy na jakiś czas. Do swojego zadania przystępują teraz enzymy i bakterie znajdujące się w preparacie, skutecznie rozkładając pozostałości plamy. Preparat działa na różnych powierzchniach- drewnie, metalu, glazurze oraz tkaninach. Po kilkunastu minutach preparat wysycha a w miejscu plamy czuć tylko delikatny kwiatowy zapach. Co najważniejsze Zuri również nie wyczuwa miejsc w których wcześniej sikała. Mimo, że mija je węsząc noskiem po podłodze nie zatrzymuje się ani na chwilę w miejscu dawnych plam! Urine Free Dog usuwa też inne organiczne plamy i zapachy, które szczeniaczek jest w stanie tu i ówdzie po sobie zostawić.

Po miesiącu używania preparatu Urine Free Dog nasz szczeniaczek załatwia się już praktycznie wyłącznie na zewnątrz w czym bardzo pomógł nam Urine Free Dog.

Plusy Urine Free Dog:

- Bardzo wydajny, jedna buteleczka starcza na długie tygodnie

- Świetny atomizer dokładnie pokrywający chmurką preparatu całą plamę

- Niesamowicie skuteczny. Pies nie jest w stanie rozpoznać zabrudzonego wcześniej miejsca. Działa również na mocno zaschnięte plamy

- Doskonała pomoc w nauce czystości dla szczeniaka. Będzie pomocny również dla piesków mających problem z pęcherzem lub nietrzymaniem moczu wynikającym z problemów natury behawioralnej

- Bardzo przyjemny zapach

Zuri serdecznie poleca testowany środek wszystkim szczeniaczkom i psom, które szybko i skutecznie chcą nauczyć się utrzymywania czystości w swoim otoczeniu :)

Featured Posts
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page