Pies w mieście

 Pozytywny kurs posłuszeństwa podstawowego

Czy na spacer z Twoim psem staje się powoli wyzwaniem? Ciągnie na smyczy, pożera z ziemi wszystkie jadalne i nie jadalne przedmioty? Zwraca uwagę na wszystko i wszystkich, a przy tym wykazuje ekspresję, której nie możesz opanować? Nie słucha się i nie wraca kiedy go wołasz? A może po prostu zależy Ci na uzyskaniu lepszego porozumienia ze swoim pupilem i nauczeniu go nowych przydatnych umiejętności?

Jeśli na chociaż jedno z powyższych pytań odpowiesz "TAK", to jesteś w odpowiednim miejscu :)

Na kursie "Pies w mieście" nawiążesz silną więź ze swoim pupilem, który będzie chętnie wykonywał zadania jakie przed nim stawiasz. Otrzymasz nieocenioną wiedzę jak zostać przewodnikiem swojego psa w "miejskiej dżungli" od "A" do "Z", od zupełnych podstaw. Dowiesz się w jaki sposób dotrzeć do swojego psa i w jaki sposób kształtować jego zachowanie. Twój pies zyska nowe umiejętności, które zapewnią mu bezpieczeństwo na spacerach i w domu, a Ty zyskasz radość z posiadania ułożonego i szczęśliwego psa. Kurs prowadzony jest w przystępny i zrozumiały sposób przez doświadczoną trenerkę i behawiorystkę.
 

Na szkoleniu będziemy uczyć swoje psy:

- skupiania uwagi na przewodniku
- chodzenia na luźnej smyczy,
- rezygnacji,
- targetowania,
- siad oraz waruj przy nodze,
- przywołania,
- polecenia "na miejsce"
- dostawiania psa do nogi
- poleceń "nie rusz"/ "weź"
- czekania przy misce
- przywołania awaryjnego

Kurs przeznaczony jest dla psów w każdym wieku.

Zajęcia odbywają się w sali szkoleniowej przy ul. Konstruktorskiej 6 (Mokotów).

 

Terminarz zajęć:

Grupa 2 Weekendowa (godziny zajęć popołudniowe):

28.09
29.09
12.10
13.10
19.10
20.10
26.10
27.10

499 zł

Masz Pytania?

logo_ACC_color-479x300.png

Polityka prywatności Regulamin "Psie Przedszkole"  |  Regulamin "Pies w mieście"                      oczamipsa.pl © 2018   |  Wszelkie prawa zastrzeżone