Psi Hotelik / Petsitter

Nowe miejsca, długie spacery, zabawy z psimi przyjaciółmi i to wszystko pod okiem doświadczonego psiego behawiorysty.

 

Twój pies będzie zachwycony!

15
15

press to zoom
10353695_400866863414297_7452467789831840930_n
10353695_400866863414297_7452467789831840930_n

press to zoom
11026202_495280613972921_517367434336741026_o
11026202_495280613972921_517367434336741026_o

press to zoom
15
15

press to zoom
1/19
kąpiel

Kąpiel na życzenie w cenie każdego pobytu

satysfakcja gwarantowana
bez klatek

Hotel bez klatek i kojców. Nasi goście mają dostęp do wszystkich pomieszczeń. Wypoczywają tam gdzie im wygodnie

dobry dojazd

Dogodna lokalizacja w okolicy Warszawy - 10 minut od Wilanowa

taxi dla psa

Psie TAXI - Odbierzemy i odwieziemy Twojego psa w atrakcyjnej cenie- 1,8zł / km

Co Wasze pociechy robią podczas pobytu w domowym hoteliku?

 

Pies na smyczy

Spacery 

 

Każdy nasz gość ma zapewnioną odpowiednią ilość ruchu w miejscach w których będzie mógł się w odpowiedni sposób wyszaleć i socjalizować lub też spędzić spokojnie czas. Rodzaj spacerów dobierany do indywidualnych potrzeb każdego naszego gościa. Poza spacerem do dyspozycji naszych podopiecznych jest ogród otwarty przez cały dzień w sezonie letnim.

Dzień rozpoczyna się porannym wybiegiem o godzinie 7:30. Około południa przychodzi pora na długi spacer na plażę, gdzie psy mogą się do woli wyszaleć. Pamiętajmy, że psy wychodzą nie tylko za potrzebą, ale przede wszystkim dla ruchu i zabawy. Muszą one spożytkować swoją energię zwłaszcza, gdy są młode. Jeżeli wykupili Państwo opcję z treningiem  jest on realizowany również w rozproszeniach podczas długiego spaceru. 

Jeżeli mają Państwo psiaka, który ma problemy z nerkami i wyjścia muszą być częstsze prosimy o taką informację wcześniej - wtedy zastosujemy indywidualny tryb wychodzenia.

Na niektórych spacerach robimy zdjęcia, które potem zamieszczane są na naszej stronie Facebook, dzięki czemu w chwilach tęsknoty mogą Państwo sprawdzić co słychać u Waszego pupila.

pies jedzący z miski

Posiłki

 

Bardzo ważne aby piesek miał swoją karmę suchą bądź mokrą, którą je na co dzień. Jest także możliwość zakupienia wskazanej przez Państwa karmy przez nas (+koszt karmy). Przygotowując odpowienią ilość karmy na pobyt prosimy wziąć pod uwagę to, że pies będzie u nas spędzał aktywnie czas. Jeżeli zostawiają Państwo dodatkowe przysmaki to od dziennej dawki pokarmowej odejmujemy 10-15% karmy- chroni go to przed otyłością.

 

Posiłki wydawane są podczas treningu na spacerach, po powrocie w misce lub w trakcie zabaw behawioralnych. 

posłanka

Odpoczynek

 

Po spacerze i posiłku należy się zawsze odpoczynek. Wtedy psy przebywają w domu i wypoczywają w posłankach. Mają dostęp do wszystkich pomieszczeń, więc każdy piesek znajdzie jakiś kącik z posłankiem dla siebie. Jeśli psy będą miały ochotę się pobawić zabawkami lub między sobą, to zawsze mają taką możliwość - oczywiście pod kontrolą opiekuna. Z reguły jednak większość psów po spacerze jest na tyle wybiegana, że potem mają ochotę już tylko na posiłek i drzemkę.

indywidualne potrzeby

Indywidualne podejście

 

Przy ustalaniu indywidualnego rozkładu dnia  ważne są preferencje psiaka, przede wszystkim jego stan medyczny oraz temperament. Ilość spacerów może być dostosowana do wieku psa i stanu zdrowia. Szczenięta i psy nadpobudliwe potrzebują więcej ruchu, dlatego możemy dostosować częstotliwość wyprowadzania i długość poszczególnych wyjść. Psy starsze lub podczas rekonwalescencji mają swoje własne wymagania, które też muszą zostać spełnione- wszystko zgodnie z ustaleniami podjętymi z właścicielem.

 

Podajemy leki przepisane przez weterynarza, możemy zaprowadzić psa na wizytę kontrolną, zrobić zastrzyk (jeśli jest wcześniej przepisany), wyczyścić uszy i wykonać inne zabiegi pielęgnacyjne. 

walizka psa

Psia walizka, czyli co trzeba zapakować

 

  • książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami oraz potwierdzeniem odrobaczenia 

  • suchą karmę lub karmę w puszkach na cały okres pobytu (nagła zmiana karmy jest niewskazana ze względów zdrowotnych); na życzenie możemy zakupić karmę, prosimy o wcześniejszą informację

  • obrożę bądź szelki

  • (nieobowiązkowo) gryzaki, prasowane kości, ulubione zabawki, posłanko itp. Dobrze jest też wyposażyć pieska w jego kocyk lub inny przedmiot/część ubrania właściciela, który będzie zapachem kojarzył się mu z domem. 

  • Jeżeli u psa został prawidłowo przeprowadzony trening klatkowy i zamiast posłania wykorzystuje klatkę Kennel prosimy ją zabrać ze sobą

 

WAŻNE INFORMACJE

  • Proszę wziąć pod uwagę, że w naszym domu psy mogą swobodnie się przemieszczać, spać tam gdzie chcą i bawić się do woli na wybiegu. Przekazywane posłanka i zabawki mogą w związku z tym nosić ślady używania przez różne psy oraz mogą zostać zniszczone. Prosimy nie zostawiać u nas zabawek, których plastikowe elementy mogą zostać połknięte przez psa w trakcie zabawy (np. oczy, nosy w zabawkach pluszowych). Prosimy nie pozostawiać szklanych i ceramicznych miseczek. 

  • Państwa pies powinien mieć wykonane szczepienia, być odrobaczony, zabezpieczony pod kątem kleszczy oraz nie może przejawiać zachowań agresywnych. Suczka nie może być w trakcie cieczki. 

  • W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych psich gości nie przyjmujemy zwierząt chorych na choroby zakaźnie, wirusowe, grzybicze oraz zwierząt załatwiających potrzeby fizjologiczne w domu. 

  • Nie przyjmujemy zwierząt z lękiem separacyjnym i skłonnością do niszczenia oraz wokalizowania podczas nieobecności opiekuna w tym samym pomieszczeniu (np. w nocy) 

  • Odbiory i przywozy psów są możliwe po wcześniejszym umówieniu w godzinach 9:30-21:30.

CENNIK 

Słowa dla wyszukiwarek: hotel dla psów warszawa, hotel dla psów warszawa, domowy hotel dla psów, hotelik dla psów, hotelik dla psów, opieka nad psami, behawiorysta, hotel dla psów, hotel dla psów warszawa, hotel dla psów warszawa, domowy hotel dla psów, hotelik dla psów, hotelik dla psów, opieka nad psami, behawiorysta, hotel dla psów, hotel dla psów warszawa, hotel dla psów warszawa, domowy hotel dla psów, hotelik dla psów, hotelik dla psów, opieka nad psami, behawiorysta, hotel dla psów, Całodobowa opieka behawiorysty, 10 min od Wilanowa, długie spacery, Całodobowa opieka behawiorysty, 10 min od Wilanowa, długie spacery