Psi Hotelik 

Nowe miejsca, długie spacery, zabawy z psimi przyjaciółmi i to wszystko pod okiem doświadczonego psiego behawiorysty.

 

Twój pies będzie zachwycony!

15
15

press to zoom
10353695_400866863414297_7452467789831840930_n
10353695_400866863414297_7452467789831840930_n

press to zoom
11026202_495280613972921_517367434336741026_o
11026202_495280613972921_517367434336741026_o

press to zoom
15
15

press to zoom
1/19
kąpiel

Usługi groomerskie

satysfakcja gwarantowana
bez klatek

Hotel bez klatek i kojców. Nasi goście mają dostęp do wszystkich pomieszczeń. Wypoczywają tam gdzie im wygodnie

dobry dojazd

Dogodna lokalizacja w okolicy Warszawy - 10 minut od Wilanowa

taxi dla psa

Psie TAXI - Odbierzemy i odwieziemy Twojego psa w atrakcyjnej cenie- 2,3zł / km

Co Wasze pociechy robią podczas pobytu w domowym hoteliku?

 

Pies na smyczy

Spacery 

 

Każdy nasz gość ma zapewnioną odpowiednią ilość ruchu w miejscach w których będzie mógł się w odpowiedni sposób wyszaleć i socjalizować lub też spędzić spokojnie czas. Rodzaj spacerów dobierany do indywidualnych potrzeb każdego naszego gościa. Poza spacerem do dyspozycji naszych podopiecznych jest ogród otwarty przez cały dzień w sezonie letnim.

Dzień rozpoczyna się porannym wybiegiem o godzinie 7:30. Około południa przychodzi pora na długi spacer na plażę, gdzie psy mogą się do woli wyszaleć. Pamiętajmy, że psy wychodzą nie tylko za potrzebą, ale przede wszystkim dla ruchu i zabawy. Muszą one spożytkować swoją energię zwłaszcza, gdy są młode. 

Jeżeli mają Państwo psiaka, który ma problemy z nerkami i wyjścia muszą być częstsze prosimy o taką informację wcześniej - wtedy zastosujemy indywidualny tryb wychodzenia.

Na niektórych spacerach robimy zdjęcia, które potem zamieszczane są na naszej stronie Facebook, dzięki czemu w chwilach tęsknoty mogą Państwo sprawdzić co słychać u Waszego pupila.

pies jedzący z miski

Posiłki

 

Bardzo ważne aby piesek miał swoją karmę suchą bądź mokrą, którą je na co dzień. Jest także możliwość zakupienia wskazanej przez Państwa karmy przez nas (+koszt karmy). Przygotowując odpowienią ilość karmy na pobyt prosimy wziąć pod uwagę to, że pies będzie u nas spędzał aktywnie czas. Jeżeli zostawiają Państwo dodatkowe przysmaki to od dziennej dawki pokarmowej odejmujemy 10-15% karmy- chroni go to przed otyłością.

 

Posiłki wydawane są podczas treningu na spacerach, po powrocie w misce lub w trakcie zabaw behawioralnych. 

posłanka

Odpoczynek

 

Po spacerze i posiłku należy się zawsze odpoczynek. Wtedy psy przebywają w domu i wypoczywają w posłankach. Mają dostęp do wszystkich pomieszczeń, więc każdy piesek znajdzie jakiś kącik z posłankiem dla siebie. Jeśli psy będą miały ochotę się pobawić zabawkami lub między sobą, to zawsze mają taką możliwość - oczywiście pod kontrolą opiekuna. Z reguły jednak większość psów po spacerze jest na tyle wybiegana, że potem mają ochotę już tylko na posiłek i drzemkę.

indywidualne potrzeby

Indywidualne podejście

 

Przy ustalaniu indywidualnego rozkładu dnia  ważne są preferencje psiaka, przede wszystkim jego stan medyczny oraz temperament. Ilość spacerów może być dostosowana do wieku psa i stanu zdrowia. Szczenięta i psy nadpobudliwe potrzebują więcej ruchu, dlatego możemy dostosować częstotliwość wyprowadzania i długość poszczególnych wyjść. Psy starsze lub podczas rekonwalescencji mają swoje własne wymagania, które też muszą zostać spełnione- wszystko zgodnie z ustaleniami podjętymi z właścicielem.

 

Podajemy leki przepisane przez weterynarza, możemy zaprowadzić psa na wizytę kontrolną, zrobić zastrzyk (jeśli jest wcześniej przepisany), wyczyścić uszy i wykonać inne zabiegi pielęgnacyjne. 

walizka psa

Psia walizka, czyli co trzeba zapakować

 

  • książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami oraz potwierdzeniem odrobaczenia 

  • karmę dla psa (nagła zmiana karmy jest niewskazana ze względów zdrowotnych); na życzenie możemy zakupić karmę, prosimy o wcześniejszą informację

  • obrożę bądź szelki

  • (nieobowiązkowo) gryzaki, prasowane kości, ulubione zabawki, posłanko itp. Dobrze jest też wyposażyć pieska w jego kocyk lub inny przedmiot/część ubrania właściciela, który będzie zapachem kojarzył się mu z domem. 

  • Jeżeli u psa został prawidłowo przeprowadzony trening klatkowy i zamiast posłania wykorzystuje klatkę Kennel prosimy ją zabrać ze sobą

 

WAŻNE INFORMACJE

  • Proszę wziąć pod uwagę, że w naszym domu psy mogą swobodnie się przemieszczać, spać tam gdzie chcą i bawić się do woli na wybiegu. Przekazywane posłanka i zabawki mogą w związku z tym nosić ślady używania przez różne psy oraz mogą zostać zniszczone. Prosimy nie zostawiać u nas zabawek, których plastikowe elementy mogą zostać połknięte przez psa w trakcie zabawy (np. oczy, nosy w zabawkach pluszowych). Prosimy nie pozostawiać szklanych i ceramicznych miseczek. 

  • Państwa pies powinien mieć wykonane szczepienia, być odrobaczony, zabezpieczony pod kątem kleszczy oraz nie może przejawiać zachowań agresywnych. Suczka nie może być w trakcie cieczki. 

  • W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych psich gości nie przyjmujemy zwierząt chorych na choroby zakaźnie, wirusowe, grzybicze oraz zwierząt załatwiających potrzeby fizjologiczne w domu. 

  • Nie przyjmujemy zwierząt z lękiem separacyjnym i skłonnością do niszczenia oraz wokalizowania podczas nieobecności opiekuna w tym samym pomieszczeniu (np. w nocy) 

  • Odbiory i przywozy psów są możliwe po wcześniejszym umówieniu w godzinach  9:00-11:00 i 18:00-20:00. Jeśli w Państwa podróży wystąpią opóźnienia samolotów/ pociągów i inne losowe przypadki uniemożliwiające odbiór psów powyższych godzinach, prosimy o informację oraz rezerwację odbioru późniejszym przedziale czasowym lub kolejnego dnia. 

CENNIK od 01.01.2022 do 31.12.2022

Słowa dla wyszukiwarek: hotel dla psów warszawa, hotel dla psów warszawa, domowy hotel dla psów, hotelik dla psów, hotelik dla psów, opieka nad psami, behawiorysta, hotel dla psów, hotel dla psów warszawa, hotel dla psów warszawa, domowy hotel dla psów, hotelik dla psów, hotelik dla psów, opieka nad psami, behawiorysta, hotel dla psów, hotel dla psów warszawa, hotel dla psów warszawa, domowy hotel dla psów, hotelik dla psów, hotelik dla psów, opieka nad psami, behawiorysta, hotel dla psów, Całodobowa opieka behawiorysty, 10 min od Wilanowa, długie spacery, Całodobowa opieka behawiorysty, 10 min od Wilanowa, długie spacery

kindpng_1412942.png
Pies do 8 kg
np.  Chihuahua, york, maltańczyk, cavalier

70 zł

favpng_french-bulldog-old-english-bulldog-pug-american-bulldog.png

80 zł

Pies do 17 kg
np.  Buldog francuski, beagle, border collie 
pngkit_labrador-png_818497.png

95 zł

Pies do 30 kg
np.  Golden, labrador, owczarek australijski 
Cena brutto za każde rozpoczęte 24 godziny pobytu psa w hotelu 
Obecnie nie przyjmujemy psów większych niż 30 kg. 
Godziny przyjęć i odbiorów psów do hotelu 7 dni w tygodniu.
 

9-11 i 18-20

NicePng_person-walking-png_48872.png
Sprawdź dostępność miejsc w hotelu
Wybierz płec swojego psa
Zaznacz które z wymienionych cech odzwierciedlają najlepiej charakter twojego psa (w odnisieniu do innych psów)