pozytywne szkolenia - behawiorysta - hotelik 

Poznajmy się

Poznajmy się

Nazywam się Agnieszka Samolej. Jestem magistrem inżynierem zootechniki, technikiem weterynarii oraz nauczycielem akademickim na SGGW, gdzie zajmuję się tematyką zwierząt towarzyszących. Posiadam  uprawnienia trenerskie i dyplom behawiorysty szkoły Wesoła Łapka (MEN) oraz COAPE (Centre of Applied Pet Ethology- organizacja od 20 lat kształcąca trenerów i behawiorystów zwierzęcych na całym świecie). Stale zwiększam swoją wiedzę trenerską uczestnicząc w wielu seminariach i szkoleniach prowadzonych przez najlepszych instruktorów z całego świata. ​Na swoich szkoleniach posługuję się metodami pozytywnymi, pozwalającymi uzyskać doskonałe porozumienie właściciela ze swoim psem. W swojej pracy jako behawiorysta szczególnie interesuje się tematyką lęku separacyjnego u psów. Pisałam na ten temat pracę magisterską, inżynierską oraz publikacje prasowe.

COVID-19

(English below)
W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną i restrykcjami obowiązującymi na terenie kraju, realizacja szkoleń i konsultacji odbywa się wyłącznie na spotkaniach na zewnątrz..

Zgodnie z aktualnymi zasadami i ograniczeniami, opieka nad psami w naszym domu jest realizowana bez zmian, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Sugerujemy korzystanie z odbioru psów przez nas bezpośrednio z Państwa miejsca zamieszkania (przekazanie psa na zewnątrz), rozliczenia odbywają się wyłącznie przelewem.

Przed spotkaniem prosimy o wcześniejszą informację jeśli znajdują się Państwo w trakcie kwarantanny.

Under current conditions and restrictions, we are open, and the dog care in our house is still possible. For safety reasons we advise using our pickup service. We will take your dog outside your home. The only payment method available is by money transfer.

Before meeting with us please let us know if you are in quarantine.

Nasza oferta

Domowy hotelik
Szkolenia
Behawiorysta

Sprawdź opinie o nas

logo_ACC_color-479x300.png

Polityka prywatności Regulamin "Psie Przedszkole"  |  Regulamin "Pies w mieście"                      oczamipsa.pl © 2018   |  Wszelkie prawa zastrzeżone