pozytywne szkolenia - behawiorysta - hotelik 

Poznajmy się

Nazywam się Agnieszka Samolej i jestem zoopsychologiem, trenerem psów, mgr inż. zootechniki, technikiem weterynarii i certyfikowanym instruktorem Nosework. ​Wykładam również na kursie „Zoopsycholog” na uczelni SGGW w Warszawie.

 

Posiadam uprawnienia trenera i behawiorysty Centre of Applied Pet Ethology oraz dyplomy potwierdzające kwalifikacje MEN. W 2019 roku byłam jedną z dwóch osób w Polsce przynależących do kręgu szkoleniowego „IC Peeps Susan Garrett”.

 

Stale zwiększam swoją wiedzę trenerską uczestnicząc w wielu seminariach i szkoleniach prowadzonych przez najlepszych instruktorów z całego świata. ​Na swoich szkoleniach posługuję się metodami pozytywnymi, pozwalającymi uzyskać doskonałe porozumienie właściciela ze swoim psem. W swojej pracy jako behawiorysta szczególnie interesuje się tematyką lęku separacyjnego u psów. Pisałam na ten temat pracę magisterską, inżynierską oraz publikacje prasowe.

12193795_1118331971511862_2030421487386872426_n.jpg

COVID-19

(English below)
Zgodnie z aktualnymi zasadami i ograniczeniami, opieka nad psami w naszym domu jest realizowana bez zmian, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Przed spotkaniem prosimy o wcześniejszą informację jeśli znajdują się Państwo w trakcie kwarantanny.

Under current conditions and restrictions, we are open, and the dog care in our house is still possible. 

Before meeting with us please let us know if you are in quarantine.

Kontakt do mnie