top of page

śr., 11 sie

|

Władysława Grabskiego 1

Obóz nosework z Agnieszką Samolej

5 dni treningowych wraz z zakwaterowaniem i wyżywieniem

Rejestracja jest zamknięta
Zobacz inne wydarzenia

Czas i lokalizacja

11 sie 2021, 15:00 – 15 sie 2021, 15:00

Władysława Grabskiego 1, Władysława Grabskiego 1, 06-323 Jednorożec, Polska

Goście

O wydarzeniu

Zapraszamy wszystkich na letni obóz nosework, podczas którego będziemy ćwiczyć psi nos. Będą treningi nosework, ale nie zabraknie też innych prac węchowych, zabawy terenowej, gdzie wraz z psami będziecie rozwiązywać węchowe zadania oraz quizy.

INSTRUKTOR: Agnieszka Samolej

ASYSTENT: Katarzyna Laczycka

TERMIN: 11.08.2021 - 15.08.2021

MIEJSCE: Psi domek, Jednorożec, woj. Mazowieckie.

LIMIT UCZESTNIKÓW: liczba uczestników z psami 10

LICZBA OBSERWATORÓW / OSÓB TOWARZYSZĄCYCH: 5

ZAKWATEROWANIE: Uczestnicy będą kwaterowani w dwuosobowych domkach wyposażonych w łazienkę. Obserwatorzy (w zależności od liczby) będą kwaterowani z uczestnikami. Dla wszystkich dostępna jest też w pełni wyposażona kuchnia. Teren jest ogrodzony i są zapewnione miejsca do parkowania. Naokoło znajdują się pola i lasy do spacerów, a 3 km dalej rzeka Orzyc.

Nosework (inaczej detekcja zapachu) polega na znalezieniu przez psa konkretnego zapachu i wskazaniu go przewodnikowi. Nosework jest dyscypliną kynologiczną, której może spróbować każdy człowiek i pies. Zapachy mogą być zarówno hydrolatami np. eukaliptus, liść laurowy, lawenda, jak i naturalne np. cynamon, goździk i pomarańcza. Nose work pozwala świetnie rozwijać i ukierunkować najważniejszy z psich zmysłów jakim jest węch. Pracujemy na naturalnych zapachach (cynamon, pomarańcz, goździk).

Plan obozu:

Dzień 1 – przyjazd, zakwaterowanie, wieczorny trening

Dzień 2 – 2 treningi dziennie

Dzień 3 – 2 treningi dziennie

Dzień 4 – 1 trening poranny, nosework’owa gra plenerowa

Dzień 5 – mini zawody lub trening poranny, rozdanie dyplomów, zakończenie obozu

TRENINGI: Trenujemy w grupach 4 – 5 osobowych. Dokładną rozpiskę, podamy na początku obozu po 1 dniu treningów. Na obozie nie zabraknie analiz treningowych, teorii zapachu, ciekawych ćwiczeń, oznaczania, umiejętności pracy z linką, innych zabaw węchowych.

Bilety

  • Opłata rezerwacyjna

    Opłata rejestracyjna 100zł, która zostanie odliczona od całości ceny za obóz. Jeśli chcesz uzyskać potwierdzenie całości ceny za obóz napisz na agnieszka.samolej@oczamipsa.pl

    100,00 zł

Suma

0,00 zł

Udostępnij to wydarzenie

bottom of page